TASTEPOINT by IFF - нове ім'я смаку

Відколи у 2018 р. Frutarom об’єднався з IFF, ми стали одним з найбільших у світі виробників ароматичних інгредієнтів та матеріалів для харчової і косметичної промисловостей і як глобальна американська корпорація почали вести бізнес у 145 країнах, постачаючи понад 30 тис. продуктів, створених у 41 дослідницькій лабораторії по світу.
Щоб забезпечити збереження сильних сторін обох компаній та зосередитись на тому, що потрібно нашим клієнтам, ми представляємо вам новий бренд TASTEPOINT by IFF, і його запуск відбувся в Україні 1 вересня 2020 року.
TASTEPOINT замінить існуючі бренди Etol, Frutarom та ряд інших і продовжить надалі пропонувати клієнту індивідуальні рішення у царинах смаку, кольору, здоров'я та харчування, при цьому будучи достатньо гнучким, щоб співпрацювати з ринком та його місцевими брендами та торговими марками.
Це дуже позитивний крок, який дозволяє нам мати доступ до широкого набору технологій від IFF для створення кращих продуктів для наших клієнтів та споживачів. Безмежний доступ до технологій, якими володіє група IFF, значно покращать нашу здатність реагувати на ваші конкретні запити.
З часом ви побачите, що TASTEPOINT стане нашим основним брендом, однак спочатку, на перехідному етапі, ви все ще часом зустрінете посилання на Frutarom. Ми хотіли б запевнити, що ви побачите той самий високий рівень обслуговування клієнтів, рівень наших продуктів, які ви отримували раніше.
Врешті-решт, підсумовуємо нашим оновленим гаслом TASTEPOINT:
досконале поєднання душі і науки, досягнуте пристрастю до смаку
Якщо у вас є якісь питання щодо цієї інформації, будь ласка, не вагайтесь і виходьте на зв’язок з нами або з будь-яким із наших менеджерів з продажу чи обслуговування, які будуть раді детальніше відповісти на ваші запити.