Злиття IFF з DuPont's N&B

01.02.2021 ми з радістю оголошуємо про офіційне завершення злиття нашої материнської компанії IFF з бізнесом DuPont's Nutrition&Biosciences (N&B, відомого в Україні під торговими марками Danisco, Solae, Grindsted, Cremodan, Supro та ін.); згодом ви побачите появу нового нашого підрозділу Nourish.

Цей позитивний крок означає, що відтепер ми володіємо не тільки додатковими перевагами у вигляді продуктів з портфоліо IFF, але з часом ми зможемо випробувати розширений асортимент продуктів та технологій від DuPont (N&B) для вдосконалення розробок наших нових продуктів.

Tastepoint продовжить надалі пропонувати клієнту індивідуальні рішення у царинах смаку, кольору, здоров'я та харчування, при цьому будучи достатньо гнучким, щоб співпрацювати з ринком та його місцевими брендами та торговими марками. Ми будемо продовжувати застосовувати просунуті технології; таким чином ми зможемо зберегти нашу здатність реагувати на Ваші конкретні запити. Ми хотіли би особисто Вас запевнити, що ця здатність для нашої організації Tastepoint буде і надалі “звичною справою”.

Зрештою, наша бізнес-мантра Tastepoint підсумовує те, на що направлена наша постійна увага:
досконале поєднання душі і науки, досягнуте пристрастю до смаку

Якщо у вас є якісь питання щодо цієї інформації, будь ласка, не вагайтесь і виходьте на зв’язок з нами або з будь-яким із наших менеджерів з продажу чи обслуговування, які будуть раді детальніше відповісти на ваші запити.