НОВИНИ

З 1 липня 2019 року Фрутаром Етол (Україна) передає товариству «Фрутаром Сейворі Солюшнз Україна» (попередня назва ТОВ Віберг Україна, ЄДРПОУ 39257173, адреса 08135, Київська обл., Києво-Святошинський район, Чайки, вул. Антонова 8-А, тел. 044 3644313) повноваження постачання продуктів IFF/Frutarom, що входять у товарну групу Savory (суміші спецій, функціональні і комплексні добавки, ін’єкційні розчини, протеїни, смакоароматичні добавки для м’ясопереробної промисловості тощо). Обидві компанії Фрутаром Етол (Україна) і Фрутаром Сейворі Солюшнз Україна є частиною глобальної

4 жовтня 2018 р. відбулося завершення злиття між IFF і Frutarom, і ми вирушаємо вперед як одна компанія, яка є світовим лідером в області смаку, аромату та харчування. Упевненість у тому, що ми надаємо вам інноваційні, високоякісні продукти та послуги, завжди було пріоритетом для обох компаній, і це не зміниться. Як об’єднана компанія, IFF буде сильнішим партнером для наших клієнтів. Тепер ми навіть матимемо кращі можливості забезпечити вам доступ до комплексних та

Світовий успіх глобальної групи Frutarom заснований на трьох базисах: персонал, ділові партнери та діяльність в галузі розвитку та досліджень.    

У компанії "Фрутаром Етол (Україна)" ми постійно замислюємося: «Чого від нас очікують ділові партнери?»‚ «Які глобальні тенденції у харчуванні та як вони змінюються?» і як на ці запитання відповість професійна спільнота.

Запах екзотики. Святкові аромати Різдва. Мозаїка спогадів з дитинства. Спонтанні епізоди життя, викликані з підсвідомості завдяки певним ароматам та сила переживань‚ які ми відчуваємо завдяки ароматам лежать в основі нашої місії.